УВАГА! Ми перейшли на роботу в дистанційному режимі.

Доброго дня!

Раді бачити Вас на нашому сайті.  Повинні сповістити Вас, щоб ми перейшли на роботу в дистанційному режимі.

Що це означає?

Фактичної адреси (офісу) у нас більше немає. Працюємо дистанційно: ел.пошта, Viber, WhatsApp, телефони.

Як це працює?

Ви і надалі можете нам телефонувати для консультації та надсилати запити (документи) на ел.пошту для оцінки вартості та терміну виконання перекладу.

1.Якщо Вам потрібне нотаріальне засвідчення документів:

а) Ми домовляємося про дату/час та яким чином можна передати оригінали документів особисто або новою поштою/експрес-поштою.

б) Ви, спершу, надсилаєте нам СКАНИ документів на ел.пошту для оцінки вартості та терміну виконання перекладу. Ми оцінюємо і повідомляємо Вам результат. Якщо Вам усе підходить, оплачуєте аванс на картку Приват банку, ми домовляємося про зустріч в нотаріуса,куди Ви принесете оригінали для завірки та решту суми оплати.

2. Якщо Вам не потрібно нотаріального засвідчення, а підходить лише штамп агентства:

тоді Ви, спершу, надсилаєте нам СКАНИ документів на ел.пошту для оцінки вартості та терміну виконання перекладу. Ми оцінюємо і повідомляємо Вам результат. Якщо Вам усе підходить, оплачуєте аванс на картку Приват банку, ми домовляємося про зустріч для передачі Вам готових перекладів (засвідчених штампом агентства) і тоді Ви доплачуєте решту суми.

В будь-якому разі, ми можемо надіслати Вам засвідченні переклади новою поштою чи експрес-поштою, таксі або велокур’єром (за умови попередньої доплати на картку Приват банку). Вартість таких послуг доставки оплачує замовник.

Також звертаємо Вашу увагу, що години роботи залишаються такими ж, як і були (вказано в Контактах).

 

Дякуємо за увагу та розуміння!

З найкращими побажаннями,

керівник АП “Преміум Переклад”

Покольчук Христина Богданівна

 

 

 

Заказать услугу

×

×
Замовити послугу

×